Nauka angielskiego

Bez względu na to czy mówimy o zagranicznych publikacjach, ciekawych podcastach, nawiązywaniu relacji czy rozwijaniu kariery zawodowej, znajomość angielskiego okazuje się niezwykle pomocna. Wielu ludzi komunikuje się w tym języku i śmiało można stwierdzić, że jest to międzynarodowy język komunikacji dla wielu organizacji.

Praktycznie każda firma, która podejmuje współpracę z zagranicznymi partnerami wymaga znajomości angielskiego już na etapie podpisywania umowy z pracownikiem. Trudno się temu dziwić, gdyż jest to język warunkujący swobodne działanie w międzynarodowym środowisku i zdobywanie coraz wyższych stanowisk. Zdarza się jednak, że organizacje wchodzące na zagraniczne rynki nie są gotowe na związane z tym wyzwania i muszą znaleźć sposób na zbudowanie efektywnie funkcjonującego zespołu.

Jeśli podniesienie kompetencji językowych pracowników jest dla Ciebie priorytetem, koniecznie sprawdź jak skuteczny może okazać się angielski dla firm online. Szkolenia, które oferują współczesne szkoły językowe obfitują w szereg innowacyjnych rozwiązań znacznie ułatwiających zdalne pozyskiwanie wiedzy.

Kto powinien skorzystać z kursu angielskiego dla firm online?

Kurs angielski dla firm online jest dedykowany wszystkim firmom, które wkraczają na zagraniczne rynki i chcą przygotować swoje zespoły operacyjne do współpracy z obcojęzycznymi partnerami. Tego rodzaju szkolenia to nie tylko sprawdzony sposób na podniesienie kompetencji językowych pracowników, ale także zwiększenie ich zaangażowania w codzienne życie firmy. Zdalna forma szkoleń decyduje o tym, że może być ono przeprowadzone o dowolnej porze, zgodnie z preferencjami pracowników oraz systemem funkcjonowania firmy.

W Szkole Językowej Advantis dostępne są zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne. Pierwsza opcja jest dedykowana pracownikom o podobnym stopniu znajomości języka, który jest dokładnie weryfikowany przez doświadczonych lektorów. Jeśli jednak ktoś chce kontynuować naukę na wyższym bądź niższym poziomie, wówczas warto zastanowić się nad wdrożeniem indywidualnej formy kursu.

W dobie ciągłego rozwoju zdalnego nauczania, angielski dla firm online realizowany przez Advantis jest niezwykle angażujący i ciekawy dla uczestników. Nie brakuje interesujących źródeł, multimediów oraz realnych rozmów z lektorami. Szczególnie istotnym aspektem szkoleń jest dostępność native speakerów, którzy motywują uczestników kursu do przełamywania językowych barier. Umożliwiają oni odgrywanie small-talków, scen negocjacyjnych oraz innych konwersacji biznesowych, co znacznie zwiększa pewność siebie w kontaktach z innymi.

Angielski dla firm online – czy to rozwiązanie dla mnie?

Jeśli nie wiesz czy angielski dla firm online sprawdzi się w Twojej organizacji, koniecznie sprawdź w jaki sposób inne firmy wdrożyły to rozwiązanie w swoich szeregach. Advantis chętnie dzieli się opisami case studies, które udowadniają, że nauka może być skutecznie niezależnie od reprezentowanej branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here