Kursy

Powodów, dla których podejmujemy decyzję, że zmieniamy pracę, jest co najmniej kilka. Przede wszystkich związane jest to z niższym wynagrodzeniem. Szukamy takiego zajęcia, dzięki któremu zarobimy więcej. Na drugim miejscu jest brak satysfakcji i rozwoju z obecnego stanowiska. W związku z inwestycją zagranicznych firm, powstają hale i centra logistyczne, które poszukują pracowników, m.in. do pracy na wózkach widłowych czy na magazynie. Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach, pomoże Tobie zdobyć odpowiednie kwalifikacje i zdobyć pracę marzeń.

Praca na wózku widłowym – czy warto zacząć szkolenie?

Kursy na wózki widłowego należą do popularnych szkoleń UDT w naszym kraju. Na wszelakich portalach, dotyczących ofert pracy, znajdziemy wiele z nich, które dotyczą magazynów i pracy na “widalku”. Wynagrodzenie, jakie może otrzymać przyszły pracownik, zależy głównie od lokalizacji i wielkości firmy. To kwota rzędu około 3500 zł. Istnieją firmy, które płacą więcej, jednak jest to zależne od charakteru pracy. 

Szkolenia na wózki widłowe Opole w CSZ prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy przygotują Cię z wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych, do bezproblemowego zaliczenia egzaminu przed komisją UDT. Forma prowadzenia zajęć jest dowolna. Kursy przeprowadzane są stacjonarnie, zdalnie i przez live streaming. To TY wybierasz wygodną dla Ciebie formę szkolenia. Czas trwania kursy wynosi nie mniej niż 6 godzin. Sprawdź naszą ofertę!

Zostań przyszłym operatorem suwnic z CSZ w Krapkowicach

Niezbędną wiedzę do obsługi maszyn zdobędziesz dzięki szkoleniu w CSZ. Kurs na suwnice przygotowuje Cię do uzyskania zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT. Wyszkoleni i wykwalifikowani operatorzy, to obecnie poszukiwane osoby na rynku pracy. CSZ przeprowadza kursy na osób prywatnych i firm, które w sposób praktyczny, przygotują pracownika do podjęcia zatrudnienia jako operator suwnic.

Centrum Szkolenia Zawodowego – naszym celem jest kształcić

Ośrodek w Krapkowicach znajduje się niedaleko Opola. To w tym miejscu kursanci zdobywają nowe umiejętności z bogatej oferty szkoleń. Oprócz wyżej wymienionych, organizowane są kursy na żurawie, dźwig, na operatora układnic magazynowych i wciągników i wciągarek. Wygodna forma przeprowadzenia szkolenia w formie zdalnej, daje dużo możliwości osobom, które chcą dalej się kształcić i podjąć nowe wyzwania zawodowe. 

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala17/domains/innowacjaiwiedza.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here